November 28, 2016
http://wartime.org.ua/30858-spvprac...oyi-aravyi-v-galuz-aerokosmchnoyi-tehnki.html
Практично всі проекти між Україною та КСА здійснювалися через Науково-технологічний центр ім. короля Абдулазіза (KACST) - King Abdulaziz City for Science and Technology.
У грудні 2011 року ДП «Укроборонсервіс» передав Науково-технологічного центру ім. короля Абдулазіза «Концептуальний проект створення науково-технологічної бази для виробництва великогабаритних дзеркал оптичних систем з композиційних і керамічних матеріалів», підготовлений ТОВ «Аерокосмічне агентство».
У липні 2011 року ДП «Конструкторське бюро «Південне» підготував для KACST Технічний звіт «Техніко-економічні показники створення ракетно-космічного комплексу «Маяк-22» - двоступеневої ракети-носія на кисень-гасових двигунах РД-801 і РД-8 зі стартовою вагою 250 т.
У вересні 2012 року за ним послідували «Транспортно-космічна система. Концептуальний проект», «Транспортно-космічна система. Тактико-технічне завдання на створення (проект)».
У всіх випадках відображати чисто номінальна ціна в кілька десятків або сотень гривень.
Надалі сторони продовжили співпрацю по лінії розробки літака Ан-132 і оперативно-тактичного ракетного комплексу на базі ОКР «Грім».
* العدسات الكبيرة ( نظم بصرية )
*المواد المركبة والسيراميك"
* تعاون في صاروخ من مرحلتين على محركات الأكسجين الكيروسين RD-801 وRD-8 مجمع Маяк ماياك 22 (المنارة 22)
* تعاون في تصميم المفهومي لنظم النقل في الفضاء
* جروم 2
*AN 132
ملاحظة التقرير ليس شامل
هناك صواريخ اخرى ومشروع دنبر وعدة اقمار ايضا تعاون في وقوود المحركات الصاروخية ..الخ